Recenze

Mělo by být přirozené, že se člověk snaží o duševní rovnováhu. Není jednoduché ji v dnešní době v sobě udržet. Pokud ale dbáme na zdravou životosprávu, součástí by měla být i péče o svůj duševní (duchovní) vývoj. Je to práce jako každá jiná, a došlo mi, že k tomu je dobré mít dobrého průvodce. A Jana jím rozhodně je. Jsem ráda, že jsem ji objevila. Pomohla mi a pomáhá, a přesto, že jsem tvrdý oříšek, leckdy „víc v hlavě“, její dar mi naslouchat, vést a podpořit to, co je ve mně dobré, je pro můj život, práci rozhodně přínosné. Jana je duchovní kouč, který vám ukáže, že je možné změnit se.

Bc. Renata Bulvová, lektorka komunikačních dovedností

Vyskúšal som terapiu z Janou a bol som velmi spokojný. Najprv som nedôveroval ze co sa vlastne bude diať, ale Jana necháva slobodu a rozhodnutie na mna. Pomohol mi voľný rozhovor a postupne som sa naladil. 

Rozhodne to sa treba odovzdať a nechať sa viest Janou. Potom to uz ide samo. Je to práca s emóciami a tak to nemusí ísť ľahko. Ale nakoniec som mal dobry dojem a na moje prekvapenie som sa dosť uvolnil. Nuž my chlapi to niekedy dosť držíme v sebe. 

Vrelo odporúčam.

Bc. Marek Rattaj, kouč

Patřím k lidem, kteří rádi poznávají nové techniky, nové lidi. Někteří přichází a odchází, jiní zůstávají. V mém případě je to právě Janina, která zůstává, zůstává pro svou čistou, vyzrálou, jemnou a účinnou práci. Naše terapeutická setkání nejsou pravidelná. O to víc a s vděčností obdivuji její schopnost naladění a uchopení mého vnitřního procesu pokaždé, když ji oslovím. Při její práci cítím lásku a opravdovost, která ve mne vzbuzuje důvěru a tím i uvolněni, stejně jako chuť “pracovat “ dál a praktikovat vše získané ve dnech běžného žití. Děkuji za všechna naše setkání.

Renata Pospíšilová, vedoucí aktivizační pracovník

U Jany to nebyla moje první terapie v životě, ale byla to první terapie, která se mi okamžitě obtiskla do běžného života. Takže druhá terapie následovala po nějaké době zcela přirozeně. Bylo k tomu potřeba jen jediné – říci ANO. Pro mě bylo ANO „otvírákem“.  

Když teď zavřu oči, uvědomuji si, jak moc se mi ulevilo v oblasti srdce. Na stín, který se tam vytvořil někdy v období mého dospívání, jsem si zvykla natolik, že jsem si nedokázala představit, že by jeho odstranění při terapii mohlo přinést tolik radosti do mého života.

Jarmila Živná, výživový poradce

Kruh přátel kolem Jany a společná setkávání, ať osobní nebo i online jsou, pro moje bytí na tomto světě, živou vodou! Je to místo s krásnou konejšivou energií, láskou a přijímáním. Jsem šťastná vždy, když se s Janou potkám a stejně tak mě obohacují lidé z kruhu přátel. Každému bych přála zažít tu neopakovatelnou atmosféru a hlavě „zázraky“, které se dějí potom.

Dagmar Prajzlerová MBA, odhadce nemovitostí

Janu jsem poznala před rokem, v mé životní situaci mi hodně pomohla. 

Je úžasné medium – prostředník mezi fyzickým a spirituálním světem, průvodkyně vesmírnými energiemi. Meditaci s ni si vždy užívám, umí mne krásně naladit na spirituální rovinu, na zdroj, dokáže energii přijímat a předávat, propojit mne s mým vnitřním já. Dokáže vidět do hluboko umístěných energetických rovin a odstranit bloky, které zabraňují kontaktu s vesmírnou životní energií. 

Po meditaci se cítím vždy nabitá a uzdravena. Pomáhá mi to s urovnáním myšlenek, k lepšímu zdravotnímu stavu, vyřešení mezilidských vztahů, ukotvení se ve svém středu.

Mgr. Kateryna Watzke Lomaha

Pod Janiným vedením jsem dokázala překonat už mnohokrát spoustu překážek, strachů a obav.

Poslední dvě „terapie“ byly neskutečné. V magickém prostředí jejího domova jsme si příjemně popovídaly a pak přešly ke společnému léčení mého strachu. Když jsem ho viděla v mé hlavě promítnutý na obrazovce a pozorovala ho, bylo to neuvěřitelné. Měnil se a postupně mi už nepřišel tak strašný. Ovšem to, co nastalo snad hned druhý den, mě dostalo nejvíc. Ten strach tam prostě už nebyl, sem tam na mě odněkud zkouší vykouknout, ale v podobě, která mě už neděsí. A změny nastaly nejen v mé hlavě, ale i v realitě a lidech kolem mě. Už teď se těším na naše další setkání a posun dál.

Klientka Hanka

Meditace jsou pro mě časem zklidnění, uvolnění a zdrojem aha momentů. Lidé ve skupině jsou velmi milí, takže i po prvních rozpacích jsem byla schopná sdílet s ostatními svá témata. Zpočátku jsem byla zklamaná, že jiní mají mnohem bohatší vizualizace, ale postupně i já jsem byla schopná přestat myslet na rutinní věci a uvolnit se. V posledních meditacích jsem i začala mnohem více vnímat své tělo a když Jana na závěr použila buben, celý prožitek se mi zesílil.

Klientka Dana